Home

Anmut widerlich Preis auktioner vägglampor mässing importieren Wagen Anspruchsvoll

Se produkter som liknar Äldre vägglampa i mässing ret.. på Tradera  (524507947)

VÄGGLAMPA, mässing, 1900-talets senare hälft. - Bukowskis

Se produkter som liknar Härlig gammal vägglampa i mäs.. på Tradera  (519718604)

2 vägglampor mässing Fagerhults

VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis

Vägglampor mässing klot magnetlampan Trivselbelysning Hökerum 60-70 tal  Retro | Barnebys

VÄGGLAMPA, teak, mässing, 1960/70-tal. Belysning & Lampor - Vägglampor -  Auctionet

Vägglampor, ett par, mässing, Aneta - 1124 4043 - Metropol Auktioner

VÄGGLAMPOR / BÅTLAMPOR, 2 st, mässing. i 2021 | Mässing, Vägglampor, Auktion

Paret vägglampor mässing - Magnetlampan - 60/70-tal - Retro | Barnebys

VÄGGLAMPA, mässing/målad plåt, engelsk stil. Belysning & Lampor - Vägglampor  - Auctionet

Äldre vägglampor, Mässing/glas - Prylboden auktioner

HANS-AGNE JAKOBSSON, sänglampor/vägglampor, ett par, mässing, Markaryd. -  Bukowskis

Vägglampor, 1 par, mässing, Josef Frank för Svenskt Tenn, nr. 2389 - 720  1641 - Metropol Auktioner

Auktion | Vägglampor mässing | Stockholms Auktionsverk Online | 920586

Se produkter som liknar Ivars Vägglampor 2st Mässing .. på Tradera  (520199015)

VÄGGLAMPOR, ett par, mässing, EWÅ Värnamo, 1900-talets andra hälft. -  Bukowskis

Se produkter som liknar Vägghängd Mässing Lampa Glas .. på Tradera  (520668574)

Vägglampor, Ett par + 2 st. takarmaturer, mässing, Bergboms - 1142 4348 -  Metropol Auktioner

VÄGGLAMPA, mässing, modell 6506, Boréns, 1940/50-tal. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

Se produkter som liknar Ett par fina vintage Kristal.. på Tradera  (519921712)

VÄGGLAMPA, mässing, 1950-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Paret Fina Vägglampor MÄSSIN.. på Tradera  (521482676)

Se produkter som liknar VÄGGLAMPA MÄSSING FASSETSLIPA.. på Tradera  (516203719)

Utropspris: 499 kr. Typ: Auktion. Slutar: 2019-10-19 17:31:18. Frakt: DB  Schenker 59 kr, Avhämtning. Betalning: Swish, Banköverför… | Vägglampor,  Vintage, Vägglampa

VÄGGLAMPA, mässing, 1940-tal. - Bukowskis