Home

Clancy Pekkadillo Halbinsel auktion stolar Wohnung Schritt Encommium

Stolar, tre stycken | Barnebys
Stolar, tre stycken | Barnebys

Stolar, sex stycken | Barnebys
Stolar, sex stycken | Barnebys

Lot-Art | STOLAR, 4 st. "Lilla Åland", Carl Malmsten,Stolab, 1900-talets  andra hälft.
Lot-Art | STOLAR, 4 st. "Lilla Åland", Carl Malmsten,Stolab, 1900-talets andra hälft.

stolar Hallunda Ikeas 1700 From Auktion.se | Swedish Furniture
stolar Hallunda Ikeas 1700 From Auktion.se | Swedish Furniture

Stolar by Hans J. Wegner on artnet
Stolar by Hans J. Wegner on artnet

Mercurius stolar set of 11 by Åke Axelsson on artnet
Mercurius stolar set of 11 by Åke Axelsson on artnet

stolar auktion | Barnebys
stolar auktion | Barnebys

78. Pierre Jeanneret, Pigeonhole desk and Office chair | Stolar, Moderna  möbler, Pierre jeanneret
78. Pierre Jeanneret, Pigeonhole desk and Office chair | Stolar, Moderna möbler, Pierre jeanneret

Hans J. Wegner | Stolar, åtta stycken. Modell CH23 (1950) | MutualArt
Hans J. Wegner | Stolar, åtta stycken. Modell CH23 (1950) | MutualArt

Auktion | Stolar Hans K | Stockholms Auktionsverk Online | 564228
Auktion | Stolar Hans K | Stockholms Auktionsverk Online | 564228

Pin på Möbler
Pin på Möbler

Stolar på auktion by Attis (1905-1987) Ljungström - Hardcover -  from Antikvariat Bothnia (SKU: 43328)
Stolar på auktion by Attis (1905-1987) Ljungström - Hardcover - from Antikvariat Bothnia (SKU: 43328)

Stolar by Hans J. Wegner on artnet
Stolar by Hans J. Wegner on artnet

Stolar från Rosersbergs slott, fyra stycken | Barnebys
Stolar från Rosersbergs slott, fyra stycken | Barnebys

Auktion | Stolar 4 st allmoge | Stockholms Auktionsverk Online | 872437
Auktion | Stolar 4 st allmoge | Stockholms Auktionsverk Online | 872437

CH 30, stolar, 10 st. by Hans J. Wegner on artnet
CH 30, stolar, 10 st. by Hans J. Wegner on artnet

Lot-Art | STOLAR, 6 st, snarlika, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Lot-Art | STOLAR, 6 st, snarlika, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.

Auktion | Thonet stolar | Stockholms Auktionsverk Online | 608235
Auktion | Thonet stolar | Stockholms Auktionsverk Online | 608235

STOLAR, 6 stycken, teak 1960-70-tal. - Bukowskis
STOLAR, 6 stycken, teak 1960-70-tal. - Bukowskis

STOLAR, 6 st, Farstrup, 1950/60-tal. - Bukowskis
STOLAR, 6 st, Farstrup, 1950/60-tal. - Bukowskis

STOLAR, Biedermeier, 1800s. Furniture - Armchairs & Chairs - Auctionet
STOLAR, Biedermeier, 1800s. Furniture - Armchairs & Chairs - Auctionet

Lot-Art | STOLAR, 4 st, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner,  Bra Bohag, Sverige, 1900-tal.
Lot-Art | STOLAR, 4 st, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, Bra Bohag, Sverige, 1900-tal.

Yngve Ekström, "Småland", ett par stolar, från morgondagen… | Flickr
Yngve Ekström, "Småland", ett par stolar, från morgondagen… | Flickr

Pin på Auktion
Pin på Auktion

STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis

matbord stolar, 8 st. by G-Plan on artnet
matbord stolar, 8 st. by G-Plan on artnet

Auktion | Stolar masssiv teak R+R design | Stockholms Auktionsverk Online |  640368
Auktion | Stolar masssiv teak R+R design | Stockholms Auktionsverk Online | 640368

Auktion | Stolar valnöt Ekselius | Stockholms Auktionsverk Online | 652922
Auktion | Stolar valnöt Ekselius | Stockholms Auktionsverk Online | 652922

Eero Aarnio "Grand Chair", Asko, Finland, 1962 | Stolar, Möbelidéer, Fåtölj
Eero Aarnio "Grand Chair", Asko, Finland, 1962 | Stolar, Möbelidéer, Fåtölj